Алматыда қаласында Несиелеу бөлімі жұмысы. Осы аймақта 3 жаңа жұмыс орны табылды.

Secretary of the Credit Committee and Credit Risk Management Specialist (Corporate Banking)

  • Торгово-промышленный Банк Китая в городе Алматы ICBC
  • Казахстан, Алматы
  • 18 hours ago

Schedule, organize, and facilitate all Credit Committee meetings. Prepare meeting agendas in collaboration with the committee chairperson. Take detailed minutes during meetings and distribute them to all members promptly. Ensure all committee documentation is organized and readily accessible. Follo...

almaty.hh.kz

Financial Manager

  • Noventiq
  • Казахстан, Алматы, проспект Достык, 210
  • a day ago

Location: Almaty, Kazakhstan Astana, Kazakhstan Responsibilities: Planning and scheduling payments to a Microsoft supplier. Ensuring control and timely payment to the Microsoft supplier. Posting receipts from Microsoft invoices. Assessing the financial condition of clients. Control of financial con...

Руководитель ипотечного отдела

  • РАМС КАЗАХСТАН
  • 2 days ago

Обязанности: Работа с банками второго уровня; Обсуждение и создание новых ипотечных программ; Переговоры с представителями банка; Сопровождение документации. Требования: Опыт работы в банковской сфере. Условия: Все условие обсуждается при собеседовании.

Top