Қазақстанда қаласында Қырғыз тілінің аудармашысы жұмысы. Осы аймақта 5 жаңа жұмыс орны табылды.

Специалист поддержки клиентов со знанием Киргизского языка

  • Telecontact
  • Казахстан, Алматы, улица Кабдолова, 16/1
  • a day ago

Контакт-центр TELECONTACT приглашает соискателей на позицию специалиста по поддержке клиентов на проект SAMSUNG ELECTRONICS CENTRAL ASIA. Мы в поиске сотрудника, подходящего по требованиям:• Знание программы MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) (уровень 2)• Грамотная устная и письменная речь•О...

almaty.hh.kz
от 230000 до 300000 KZT

Атырау қаласында мекемеге қыз-келіншектерді ...

  • Атырау
  • 22 hours ago

Атырау қаласында мекемеге қыз-келіншектерді тұрақты жұмысқа шақырамыз 5 күндік 6 сағаттық жұмыс пенсионный мед страхования бар.Оплата каспи банк арқылы Ватсап бар тел 87753877862

azh.kz

Офицант қыз керек

  • Aiala Group
  • Казахстан, Астана
  • 5 days ago

Обязанности: жасы 16-30 жас аралығындағы қыз балалар іздейміз жұмыстан қалмайиын тұрақты істейтін болуы керек Требования: уақытында келу керек, жұмыс уақыты 11:00 мен 23:00 аралығы развозка бар Условия:

astana.hh.kz
от 350000 KZT

  • 24 days ago

Top